Na wakacjach pamiętaj o zdrowym odżywianiu

Nawet jeżeli dbamy na co dzień o zdrowe odżywianie się to zdarza się, że w niektórych etapach Naszego życia zapominamy o tym, jak to jest się zdrowo odżywiać. Na przykład na wakacjach, zwłaszcza tych, które spędzamy w formule All Inclusive. Jeżeli nie żyjemy fit na co dzień i nie jest to życie fit naszą filozofią życiową to bardzo łatwo oddajemy się pokusom niezdrowego odżywiania się.
Pamiętajcie o tym, żeby o zdrowe odżywianie się dbać również na wakacjach. Tyle tylko, że jakość posiłków w zagranicznych hotelach na pewno bardzo odbiega od tego, co jemy zazwyczaj w domu. No właśnie, ale jak to jest, że się tak szybko potrafimy przestawić ze zdrowego odżywiania na jedzenie tego, co w hotelu podadzą?
Otóż po prostu wychodzimy z założenia, że skoro cały rok dbamy o sylwetkę i zdrowe jedzenie to możemy sobie „poluzować” właśnie na wakacjach. W pewnym sensie jest w tym nawet trochę racji, bo w wakacje należy po prostu odpocząć od wielu rzeczy i nawyków. Ale też nie warto diametralnie zmienić swojego życia na jakościowo gorsze przez nagłe obniżenie poziomu swojego odżywiania się.